Květen 2009

Ze žákovských

27. května 2009 v 17:33 | Jančííííí |  Různé.
 • Váš syn nosí do školy různé hračky, které o přestávkách půjčuje spolužákům za úplatu...
 • Při výtvarné výchově namalovala svoje rodiče jako mimozemšťany.Žádám vás proto o návštěvu školy.
 • Jeho vědomosti stačí pouze na to,aby propadnul.
 • Předvádí se před spolužáky,jak je vyspělá.Naštěstí zatím žádný nereaguje.
 • Dělal na mě pošklebky tak šikovně,že jsem je jen stěží rozpoznala od jeho normálního výrazu v obličeji.
 • Při diktátu opisuje špatně od spolužáka,takže propadnou oba.
 • Ze školy odešel k lékaři s bolením břicha a vrátil se o berlích s nohou v sádře.Nedovedu si to vysvětlit.
 • Snídá pomůcky na výtvarnou výchovu.
 • Zařval "nálet na blbý"a pustil mi na nohu kovadlinu.

Nuda? Ale kdeže!

26. května 2009 v 19:03 | Jančííííí |  Různé.
 • Vyprávěla jedna žena:
Jedu domů autobusem. Autobus je přeplněný, takže se vzdám ražení lístku a chci poprosit paní přede mnou, aby mi orazila. Ale jak ji nejlépe oslovím. Budu jí tykat anebo vykat? Na předposlední zastávce nevystoupila, takže jede až na zastávku poslední. Pořádně si ji prohlížím. Má s sebou láhev vína, takže jede určitě k nějakému muži.
Ta láhev není zrovna z nejlevnějších, takže to musí být hezký muž. U nás na poslední zastávce bydlí ale jen dva hezcí muži, můj muž a můj milenec. K mému milenci nemůže jet, protože tam jedu já. Takže jede k mému muži.
Můj muž má dvě milenky - Katrin a Andreu, Katrin je na dovolené.

Takže říkám "Andreo, můžeš mi prosím orazit lístek?"

"Ahoj, jasně můžu, odkud mě znáš?:"

 • Co dokáže dopis:

Manželský pár se rozhodne na chvíli uniknout tuhé zimě a strávit týden na jihu u moře. Z pracovních důvodů se stane, že manželka může odletět až o den později.
Manžel odletí podle plánu. Po příjezdu se ubytuje v hotelovém pokoji, vytáhne svůj notebook a ihned posílá mail své ženě. Přihodí se mu ale hloupá chyba a při zadávaní e-mailové adresy vynechá jedno písmeno a mail se tak dostane do e-mailové schránky jedné vdovy, která právě uložila svého muže do hrobu. Vdova si právě pročítá svoji poštu, zda jí nepřišla nějaká soustrastná vyjádření od přátel a známých... Ve chvíli, kdy její syn vstoupí do pokoje, žena už leží v bezvědomí na zemi. Zrak mu padne na monitor počítače, kde stojí:

Komu: Mé opuštěné ženě

Od: Tvého muže, který odešel dříve

Věc: Dorazil jsem

Nejdražší, právě jsem v pořádku dorazil. Už jsem se tu celkem zabydlel a vidím, že je vše připravené na Tvůj zítřejší příchod.

Přeji Ti šťastnou cestu a čekám na Tebe. Miluji Tě, tvůj manžel.

P.S.: Tady dole je po čertech horko!!!

 • Určitě si to přečtěte, je to fakt ze života:

Otec se vrací z práce a vidí, jak jeho tři děti sedí před domem, stále jsou v pyžamech a hrají si v blátě mezi prázdnými krabičkami od číňana, které jsou rozházené po celé zahradě. Dveře od manželčina auta jsou otevřeny, stejně jako dveře do domu a nikde není ani stopa po psovi.

Muž vešel do domu a uviděl ještě větší nepořádek. Lampa byla převrácená, běhoun skrčený pod zdí. Uprostřed pokoje hlasitě hrála televize na kanálu s kreslenými pohádkami a jídelna byla zaházena hračkami a různými díly šatníku.

V kuchyni to nevypadalo lépe. Ve dřezu stála hromada nádobí, zbytky snídaně rozházené po stole, lednice byla otevřená, psí žrádlo bylo vysypané na podlaze, rozbitá sklenička ležela pod stolem a u zadních dveří byla uplácaná hromádka písku.

Muž rychle vyběhl schody, stoupajíce na další hračky a šlapajíce po oblečení, ale nehleděl na to, jen hledal svou manželku. Bál se, že je nemocná, nebo se jí něco vážného stalo. Viděl jak dveřmi od koupelny prosakuje voda.

Nakoukl tam a uviděl mokré ručníky na podlaze, rozlité mýdlo a další rozházené hračky. Kilometry toaletního papíru se vinuly mezi tím vším a zrcadlo i stěny byly pomalovány zubní pastou. Rychle se otočil a spěchal do ložnice,kde našel svou manželku, ležící v posteli a čtoucí knihu.

Podívala se na něj, usmála se a zeptala se jak se měl celý den. Podíval se na ní nedůvěřivě a zeptal se: Co se tu dnes stalo?

Usmála se znovu a odpověděla: Pamatuješ si, drahý, že každý den, když se vracíš z práce, ptáš se mně, co si do prdele dnes dělala celý den?- Ano - odpověděl muž nejistě. Tak dnes....jsem to neudělala!

Pardóón!

25. května 2009 v 17:35 | Jančííííí
Pardóón za dlouho neaktualizovanej blog! Neměla jsem vůbec čas! Teď se to tady snad rozjede! Tak mi držte palce. Zatím! :)
______________________________________________________________________


© Jeanne. - Nepokradeš, vrať se kdykoli.
free counters