Únor 2011

Prapodivné.

27. února 2011 v 16:03 | Jeanne. |  Others gfx.
Na začátek bych chtěla zmínit, že blog existuje od 22. 12. 2008 a nedávno to zde navštívil desetitisící návštěvník. Jsem za to ráda. Děkuji vám.

A teď co se týče mého výtvoru. Měla jsem rozpracováno několik signatur. Chtěla jsem to pojmout jako takový průlet městy, ale bohužel nápady se do mé hlavinky příliš nehrnuly. Spousta nedodělaných prací mi teď tvrde v photoshopu a já si dovolím uveřejnit tuto chabou prácičku. Promiňte mi.


Zoufalost nade vše.

25. února 2011 v 20:19 | Jeanne. |  Příležitostní deník.
Nevím, zda-li bude mít tento článek nějaký přínos a bude možné jej číst a neskončit hned po první větě. (Osobně bych to udělala hned, jakmile bych si přečetla větu, začínající slovem nevím.) Achjo. Jak já jsem ještě malý děcko, co se snaží si hrát na hrozně vyspělou. Vlastně to ani tak moc nesouvisí s tím, co zde chci psát. Nesnáším se.

Btw.:
V článku je užito přehršel sprostých výrazů. Kdo nechce být pohoršen, nečtěte to.


Všimla jsem si těch nelibých změn.

24. února 2011 v 13:01 | Jeanne. |  Co se jinam nevešlo...
*Mžourám nad zmenšeným písmem.* No, tak to je vážně skvělé. Než si zase zvyknu na toto přímo otřesné formátování článků a vyzraji na jeho fuknce, které se mi upřímně nelíbí, budu si z toho zase trhat vlasy. Achjo.
Udělala jsem si nový design. Ano. Zase. Zkoušela jsem si jej nastavit na svém zkouškovém blogu, ovšem novinky ve formátování mě jaksi taksi dovedly k šílenství, když mi nešel vložit dobře ani obyčejní obrázek. Na palici.

Nechapajíc koukám na funkce: Nadpis 2, předformátováno a odstavec. Upřímně je nechápu. No, bude to fuška. Doufám, že mě to nedovede abych to tady na blogu zabalila. Nemám ráda změny.

Máme tu čtvrtek. Další promarněný den z mých prázdnin. Na školu jsem svým otřesně baculatým prstíčkem ani nesáhla a o nějakých skvělých akcích či horách si můžu nechat leda tak zdát. (Jak příhodné, že se mi o nich dnes zdálo.) Bude to zajímavé.

Doufám, že pochopím nové funkce a pokud se mi ten design zase nezprotiví, tak jej možná nastavím.
Adios, Jeanne.

Btw.: Jsem ráda, že jsem dopsala článek, jelikož rádoby skvělé funkce, mi zde skáčou sem a tam, slova mizí po odentrování a tučné písmo mi jaksi taksi žere písmenka. Jděte s tím někam.

Skvěle.

22. února 2011 v 19:34 | Jeanne. |  Co se jinam nevešlo...
Přesně tak se mám. Díky tomu, že u nás spala moje drahá kamarádka.

 Stále žiji. Ano. Je tomu tak. Na grafiku nějak nemám nápady, ale něco se snad vyklube. Uvidíme. (Zase uvidíme! Moje oblíbené slovo, grrr.) Jinak mám prázdniny. Netrávím je sice na horách, ale to nevadí. Pojedu lyžovat na chatu a pak asi další srazy s kámošema a tak různě.

Článek naprosto o ničem. Omluvte to.
Jsem zničená a utahaná jako kotě. *Zzz...* 


Moje víčka ztěží držím otevřená, nevím zda mám tenhle článek vůbec zveřejnit. Ale tak co, jednou tady můžu zveřejnit naprostý úlet. Jen se pokochejte. 

A co vy? Jak zvládáte tenhle týden?
Jeanne.Retouch do sbírky.

20. února 2011 v 19:08 | Jeanne. |  Retouches
Mám čas, není co dělat a tak se věnuji blogu. 

Usmolila jsem retouch. Kupodivu se mi celkem líbí. 

+ Čas: Dlouho. /Kdo se ulejvá.../
+ Program: Photoshop. /Překvapivě../ 


Vážně směšné.

20. února 2011 v 14:14 | Jeanne. |  Others gfx.
Signatura. Signatura?
Já vím. Je to moje první a tím pádem je jaksi taksi... ošklivá.

Měla jsem skvělou vizi, nápad, viděla jsem kompozici, ale pak... Proboha. To něco, co z toho vyšlo je až směšné. Chtěla bych dělat takovou skvělou grafiku jako jiní.

Zavřete oči.


Love, love, love.

19. února 2011 v 12:04 | Jeanne. |  Avatars
Další snůška nepovedených avatarů. Nelíbí se mi ani jeden. Asi se ptáte proč je sem teda dávám co? Je to jednoduché... Jako příklad ostatním, jak se avatary dělat nemají.

+ Program: PS.

Nezlobte se a omluvte prosím tu hrůznost, mám krizi.


And yes. Holidays are here!

18. února 2011 v 15:49 | Jeanne. |  Co se jinam nevešlo...
Ano, ano. Prázdiny mi dneškem začínají a já je vítám s otevřenou náručí. Potřebuji je jako sůl. 

Nějak nevím, ehm, co psát. Nemám chuť popisovat svoje pocity, které se mi během týdne vyměnili kompletně. Jsem nudná, já vím.

Mám problémy, mám trápení, mám radosti - jenže nemám chuť do psaní. Mám chuť leda tak na čokoládu. *Ulupuji další kousek z tabulky.* Jsem šíleně zmatená a zase se asi dostávám na dno. Tfuj, nenávidím to tam.

Právě stahuji nějaké filmy, ležím natažená na pohovce, jelikož mé svaly jsou naprosto nepoužitelné a přemýšlím, co bych mohla jako grafiku vytvořit. Nemám ráda ty chvíle, kdy mě nic nenapadá.

Nemám ráda sebe.
Jeanne. 


[Ňů dyzájn.]

14. února 2011 v 19:04 | Jeanne. |  Co se jinam nevešlo...
Opět. A opět je to děs. Žlutá se mi za chvíli zprotiví a bude vymalováno. Achjo, achjo, achjo...

 No, jsem spokojená tak na 20% a i když se mi to nelíbí, tak jsem to musela změnit, jelikož na tamten už jsem se koukat nemohla. Tenhle jsem nejspíše neměla tak neskutečně znatelně odfláknout a trošku (hodně) víc si s ním dát práci, ale...

Pardon.
Zvracení povoleno. 

Btw.: Nick kompletně změněn na Jeanne. (Doufám, že zase nebudu měnit zpět.)
Schvalujete?Nemůžu jinak.

11. února 2011 v 19:14 | M o o* |  Co se jinam nevešlo...
A zase článek směřující co rubriky 'Co se jinam nevešlo'... Achjo.

Chci šíleně dlouho napsat nějaký pořádný článek, přidat dobrou grafiku a podobně, aby tenhle blog aspoň za něco stál. Ale nějak se mi to nedaří. A ani o tomto víkendu si reputaci nenapravím. Proč?

Za prvé:
Mám šílenou kopu sešitů, ze kterých si mám ty písmenka narvat do hlavy.
Za druhé: V sobotu jdu odpoledne na oslavu narozenin.
Za třetí: V neděli jedu do Prahy do Národního divadla.

Za další: Šíleně mě začíná štvát design. Asi to bude chtít výměnu. Ale doba, než mě zase něco napadne a něco zveřejnění schopného splodím, bude neskutečně dlouhá. Už to vidím.

 Zkusím se někde inspirovat. 
Nějaký nápad?


______________________________________________________________________


© Jeanne. - Nepokradeš, vrať se kdykoli.
free counters