Březen 2011

Opět hrstka jara.

27. března 2011 v 13:43 | Jeanne. |  Avatars
Tak jsem konečně udělala pár avatarů. Bohužel opět na téma jaro.
Snad se líbí, užívejte v míru.

+ Program: Photoshop
+ Počet: 3


Ano, jaro.

26. března 2011 v 14:33 | Jeanne. |  Co se jinam nevešlo...
Ahoj přátelé.
Ozývám se po dlouhé době, já vím. Ale nebyl čas, chuť či cokoli, co by zde stálo za zveřejnění.
Na úvod tedy zmíním nový design. Ano, nový. Jaro prostě všude křičí o sto šest a tak jsem si řekla, že i tenhle blog by si zasloužil nový jarní kabátek. Nechť se zde poppy líbí.

Co se týče našich projektů, tak ty jsme zvládli na jedničku. Miluju tu naší praštěnou třídu.
Školu celkem zvládám *klepu o psací stůl* a i jinak si nemám moc na co stěžovat. Žiju si teď tak nějak poklidně. Tenhle víkend bude hodně flákací a možná i studující. Co já vím, jestli se k tomu dokopu. Grafiku asi na chvíli věším na hřebík, jelikož jsem s photoshopem strávila včera i dnes přemíru času.

Ty malé svině mravenčí už zase otravují. Prý vylezají před deštěm, tak se můžu asi těšit na pořádný slejváček. Heh a jak tak koukám, na chodníku už se utvořily velké mokré cákance. A jak to pleská...

Moji milí, uživejte jara, vnímejte ten krásný jarní vzdoušek a sluňtě se jak nejvíc to jde.
Adios mos amigos, Jeanne.


Aby tu vůbec něco bylo.

19. března 2011 v 19:43 | Jeanne. |  Others gfx.

Bosson - One in a million

Dneska jsem tedy totálně grogy, tudíž opět nepřidávám nic pořádného. Celedonní nakupování nábytku, dekorací, kytek a všeho dalšího do mého pokoje mě absolutně oddělalo. Snad si zítra alepsoň trochu odfrknu... Uf.

Co se týče včerejšího počasí - blázinec. Sněžilo tady jak o závod, vločky tu padaly rychlostí 200 km/h, do toho krásný surový větříček, nakonec se ještě přidal déšť a pěkná čvachtanička z toho je. Ňamka.

A co teď? Pro odvážlivce je pod perexem vážně otřesná práce na téma včerejší déšť, která by ani neměla býti zařazena do grafické rubriky a já se jdu ponořit do detektivních příběhů, které mě vtáhnou do anglických tajemných a ponurých uliček.
Báj, Jeanne.


Všechno se mění.

17. března 2011 v 20:23 | Jeanne. |  Co se jinam nevešlo...

Pink Floyd - The Wall

Ano. Vše se mění. Počasí, já, lidé kolem mě. Jaro nám přináší změny. Možná je to jenom moje zdání, možná ne. Ráda bych tu napsala něco (únavně) dlouhého, smysluplného a přidala konečně tu grafiku, kterou mám v photoshopu velkou kupu, ovšem všechno tvoří nedodělané práce. K sakru.
Momentálně jsem zaměstnána projektem do školy, jež nás čeká nádcházející pondělí a úterý. Temá máme hippies. Proto ta píseň na začátku. Snad se vydaří.

Upadá to tu asi do zapomnění. Chci se ozvat a naplno si něco vytvořit pro blog o víkendu. Sice mám pár plánů, ale snad si na to čas najdu. Změn musím využít.

Doufám ve víkend. V mnohém.
Tak snad naviděnou, Jeanne.

Ach můj bože.

12. března 2011 v 17:18 | Jeanne. |  Co se jinam nevešlo...
Zdravím, hej hej hej! (Pozůstatek z plesu.)

Za prvé se chci omluvit, že stále přidávám jen svoje kecy a žádný výtvory. Budu to muset, jak už po stopadésáte slibuji, napravit. Bla, bla, bla, co?
Včerejší večer opět nářez. Další ples, který si mohl odšktnout mojí účast na svém listu, jsem si skvěle užila. Jednoduše excelentní. Se spolužáky paráda a s kámoškou ještě o chlup větší. Tanec s klukem, který mě sám vyzval byl příjemný. Moc. Co se mi honilo hlavou radši psát nebudu. Někdo by si to mohl vyložit jako perverznosti. Ovšem (ne)pochopitelně briliantní pocit nadále zůstává.

Co bych vlastně tak mohla napsat? Píšu jako o závod. Samé kecy tu přidávám, který čte asi jenom jeden člověk. Ale nevadí. Vypořádám se s tím. Stahuji tady film, který včera běžel na Nově. Díky trsání na plese jsem ho neviděla, a tak aspoň zaplácnu volný čas, při tom odpočívání.

Miluju svojí momentální excelentní náladu, trvající na mě až nezvykle dlouho.
Adios, Jeanne.

Jen tak do větru.

10. března 2011 v 17:29 | Jeanne. |  Co se jinam nevešlo...
Edit: 11. 3. v 16:47 - Odjíždím na ples. Viz. článek. Držte palce ať neprotančím boty.

Volám zdar. Nazdar!

Pár dní jsem se neozvala. Nic moc se jako obvykle přes týden neděje a tak není o čem psát. Díky mé drahocené školičce nemám na grafiku aneb na mé pokusy o to, býti grafice alespoň trochu podobné čas. Snad možná hrstka o víkendu. Ikdyž...

Jdu na další ples. Já. Já, ta puťka vysedávající na zadečku doma a vyhýbající se jakýmkoli společenským akcím, jde na dva plesy za sebou. Tak tomu říkám odvaz. Moje nadšení z minulého plesu nemůže si myslím nic zkazit či překonat, tudíž tohle bude takový malý bonbónek. Pěkně pikantní bonbónek.

Celé odpoledne jen tak koukám do nikam, dělám milión věcí a při tom zároveň nic užitečného. No, buď pochválena má lenosti! (Všimli jste si, že mezi písmenka opět vměstnávám absolutní nepodstatnosti?)

Nu co.
Užívám jara; sleduji, jak se na blogách nic moc neděje; snažím se skousnout spolužáky a nesmyslený projekt a tak nějak spokojeně přežívám. Ukořistily jsme s kamarádkou plakát z minulého plesu. Jsme praštěný. Mám ho doma vyvěšený a čtu ho pořád dokola: místo, čas, datum konání. To už jsem vám říkala, že jsem divná?

Fajn, už končím.
Vnímejte jaro, užívejte si případných plesů, někdo ještě zbývajících jarních prázdnin a zase někdy tady...
Jeanne.

Nedělní nuda.

6. března 2011 v 17:11 | Jeanne. |  Retouches

Poslední písnička, na kterou jsme tancovali. (Hráli tam skvěle.) Běží tu pořád dokola.

Zopakovala bych si páteční večer.
Jak já si ho užila. Ach.

No, jelikož do školy nic moc nemáme, sfoukla jsem těch pár věcí za pár minut a pak tady jen tak posedávala, malovala, retušovala a vůbec dělala všechno možný. Přidávám tedy opět malý retouch. Pardon, že nedělám nic jiného, nemám inspiraci.


Oh yeah!

5. března 2011 v 16:24 | Jeanne. |  Retouches
Hola hej, milí zlatí, já si ten ples užila. A to hodně! Jsem šťastná. Moc.
Není potřeba to zde rozepissovat. Jen já vím, proč se mi tam líbilo a proč byl skvělý. Vrátila jsem se okolo druhé ráno a dnes vstávala, se skvělým pocitem a s silným tlakem v lýtkách od mého neustálého pohybu na parketu, okolo jedenácté...

Jelikož jsem dneska nechtěla nějak někam jít, tak jsem byla u počítače a tvořila. Přidávám tedy malý retouch.
Není nic moc. Je přesvětlený, rty a oči jsou děsné a celkově by rozhodně mohl být lepší. Nu což. Tak se aspoň zasmějete.


Nezajímavý stereotyp.

2. března 2011 v 19:59 | Jeanne. |  Co se jinam nevešlo...
Jó, jó. Prázdniny mi skončily a od pondělí jsem zase nucena vstávat ve třičtvrtě na šest a a každé ráno se ploužit k autobusu, který mě doveze k té mojí milé školičce. Tudíž nějak není nic unikátního, co by stálo za zveřejnění tady. (Ani tohle.)
Ve škole samé písemky, prezentace, zkoušení, projekty, nesmyslené úkoly. Stereotyp. Každý den unavená tam, každý den ještě unavenější zpátky. Ždímá to tam ze mě kapky energie jednu za druhou. Dneska se jí to dařilo do čtyř. Aspoň že o polední přestávce můžu vyrazit na sluníčko.
Pátek se blíží rychlostí blesku. Koupila jsem si na to linky. Muhahá. Budu vypadat jako ještě větší čarodějnice. Ať se všichni pobaví. No nic.
Facebook mě štve, je to prevít. Lidi kolem mě se začčínají chovat nějak jinak, moje sny tomu nasvědčují. Jsou absolutně nesmyslné. A nic zajímavějšího, než to, že jsem se opět pokusila o článek, který se dá aspoň přečíst, není.

Ulice skončila, poběží Comeback, pak Mentalista a já tu pařím tuhle hru. Však ano, stereotypní středa.

Adios amigos, Jeanne.
(A rozhodně to není všechno co jsem chtěla napsat... Achjo.)
Btw.: Koukám, že jeto první březnový článek. No to to teda hezky začíná.

______________________________________________________________________


© Jeanne. - Nepokradeš, vrať se kdykoli.
free counters