Duben 2011

Něco jako divná nálada.

27. dubna 2011 v 22:25 | Jeanne. |  Co se jinam nevešlo...
Zase to bude článek plný blábolů.
Nechce se mi spát. Chce se mi psát, psát a psát. Nevím jestli to pomáhá. Ten život je kouzelný a děsivý zároveň. Děsí mě svět, děsí mě věci kolem mě, děsím se sama sebe. Ano, já vím, už teď jsem vás odradila abyste to četli dál. Tak tedy nashledanou.


Praha čeká.

19. dubna 2011 v 21:46 | Jeanne. |  Co se jinam nevešlo...
Zdař bůh.
Nechce se mi nic zdlouhavého psát, nechce se mi uveřejňovat jakékoli práce. Je to neskutečně kraťoučký článek. I když za článek se tohle ani považovat nedá.

Již zítra (ano, udělala jsme si prázdniny dříve) odjíždím na Velikonoce do Prahy. Užít si jarní Prahu, setkat se s příbuznými. Vracím se někdy o víkendu. To se chystám na pouť a barvení vajíček, abych měla čím odměnit ty naše surovce za to nadcházející pondělní vyšlehání. Snad neuschnu. Tudíž přes Velikonoce nebudu absolutně na počítači. Chce to taky chvíli abstinovat.

Tak tedy báj a omluvte toto vyplození ničeho.
Nepotkáme se v matičce měst?
Jeanne


Úhů, ono to ještě žije!

8. dubna 2011 v 21:09 | Jeanne. |  Others gfx.
Lordi - Would you love a monsterman; zmiňovala jsem se již o své přízni k metalu?

Hola hej, je tomu tak, žiji. Neozvala jsem se pár dní. Nebylo tak celkově co psát a do zapnutí photoshopu se mi nechtělo. Nebudu se tady zbytečně vykecávat. Jen pár informací...

Moje dušička se jenom směje. Jaro je naprosto už v celé své kráse tady, květinky kvetou a voní, sluníčko hřeje. Nic nemá chybu. Škola se zvládá, vztahy se všemi jsou nadmíru dobré, moje nálada od března nepadá pod bod spokojenosti. Mám se skvěle. Ostatní zbytečná fakta nestojí za zvěřejnění...

Co se týče dvou (opět nepovedených) signatur pod perexem. První jsem věnovala konvalinkám. Druhou knihám. Miluji knihy. Momentálně mám rozečetené detektivky, povídky od E. A. Poea a Lipovou alej od F. Nepila. Převážně povinná, ale snesitelná a celkem zajímavá, četba. Doporučuji přečíst.

Jasně, už mlčím, užijte si víkend, Jeanne

______________________________________________________________________


© Jeanne. - Nepokradeš, vrať se kdykoli.
free counters