Červen 2011

30. červen.

30. června 2011 v 11:55 | Jeanne. |  Co se jinam nevešlo...
Zdravím, zdravím, zdravím!
Spíše jen spěšně, velmi rychle, bez jakéhokoli potřebného sdělení.
Začínají prázdniny. Tím pádem přichází plno volného času a spousta akcí. Nebudu se tu zapřísáhávat, že nebudu přes prázdniny ani jeden den sedět u počítače. Zbytečnost. Přesto vím, že si ty prázdniny užiji. Akce volají a lákají svou omamnou vůní s nádechem dobrodružství a pořádné zábavy, má milovaná chata čeká až se v ní opět rozsvítí světlo a nevítaní pavouci se opět někam ukryjí, photoshop čeká na pořádné zavaření. Ano, grafika. Začnu designem pro tento blog, máky mi zde dělaly společnost více než dost.
No, tak tedy vážení... Přeji všem nádherné prázdniny, plné pohody, skvělých zážitků a nezapomenutelných chvílí.
Zatím adios, naviděnou v nedohlednu.

Již letní mánie.

6. června 2011 v 17:57 | Jeanne. |  Others gfx.
O víkendu jsem se nějak nudila a podle jednoho tutoriálu, který mě dovedl ke správnému tvořivému momentu, jsem udělala takové malé dílko, jež by se i dalo považovat za (spíše provizorní) design něčí stránky.
Prosím, i když nepředpokládám, že by se o to někdo pokoušel, nekopírujte jej. Omlouvám se vám i autorovi, že již nevím stránku, ze které jsem čerpala inspiraci.
Nu, tak tedy kdo si přeje shlédnout můj pokus, nechť se odebere do celého článku.
Případně mohu poskytnout jako design pro vaší stránku. (Směšné, jak si věřím, že by někdo takovou ničemotu chtěl, že ano?

Monotématické příspěvky.

4. června 2011 v 20:43 | Jeanne. |  Retouches
Hola hej.
Opět vás zdravím po delší době a s dalším takovým, ehm, výtvorem, který stojí za velké nic.
Omluvte prosím, že přidávám jedno a to samé, ale zase abyste si nemysleli. Ty časy kdy se tu budu vykecávat na nekonečném počtu řádků určitě přijdou. Tak teď se alspoň můžete zasmát nad touto další chudinkou.
Adios přátelé.
______________________________________________________________________


© Jeanne. - Nepokradeš, vrať se kdykoli.
free counters