Červenec 2011

Hola hola, odjezd.

19. července 2011 v 11:31 | Jeanne. |  Co se jinam nevešlo...
- Krásný prázdninový den.
Rozhodla jsem se, sice asi zbytečně, ale přeci jenom informovat o mém odjezdu na Vysočinu, kde budu trávit prázdniny až do konce. Nebudu vás tu tedy unavovat svými výlevy a neuvidíte žádnou grafiku zničující vám čočky.
Přeji nádherný zbytek léta a prázdnin, užívejte jich plnými doušky a čerpejte sílu na nový školní rok a sychravý podzim.

Prázdninová radost.

11. července 2011 v 22:19 | Jeanne. |  Others gfx.
Dobrý den. (Virtuálně smekám klobouk, heh.)
Vnímáte to úžasné aroma prázdnin? Já se ho nemohu nabažit.
Nebudu zde asi rozepisovat co jsem zatím během těch několika, z prázdnin ukrojených, dní dělala. Snad jen spěšně se zmíním. Obyčejné věci a přesto se cítím spokojeně a můj úsměv na rtech né a né zmizet. Absolvovala jsem koupaliště, akce s kámoši, nákupy. Je to fajn. Teď už mě jenom čeká odjezd na tu nejmilovanějšá chatu a asi prasknu z té euforie, ve které se ocitnu.
No, trošku jsem se nudila, tak jsem svojí obvyklou francouzskou manikúru na nehtech odlakovala a nahradila jí na prvním a čtvrtém nehtu pokusem, jež by se měl podobat ááámerické vlajce. Omlouvám se za úděsnou kvalitu fotografie, za mojí skvěle křečovitě vypadající ruku a za naprosto nepodstatnou informaci. Vkládám, spolu s další signaturou na téma London, pod perex.
Uživejte prázdnin!

Prší, prší a zase prší.

4. července 2011 v 22:06 | Jeanne. |  Others gfx.
Dámy a pánové, to máme ale krásné počasí, že ano? (Silná ironie.)
Boužel se nedá nic dělat. (Uvažovala jsem sice o nastudování nějaké šamanské literatury, ve které by se zmiňovali o tanci na přivolání slunce, ale po chvíli mě to přešlo. Lenost je jednoduše zákeřná vlastnost.) Abych vše uvedla na pravou míru. Trochu mi z toho monotóního vysedávání před monitorem, civění na téměř totožné stránky, na kterých mi text tak nějak pomalu, ale jistě záčíná splývat, sledování amerických seriálů a poslouchání bubnování kapek do našeho oprýskaného parapetu asi v hlavě něco přecvaklo a já si přijdu jako vězeň ve svém pokoji, tudíž začínám uvažovat o těchto vůbec né pochybných a jistě účinných metodách. (Ano, nejsem duševně v pořádku.)
Dost povídání a zabírání místa zbytečným seskupováním písmen. Pod perexem je jedna ušmudlaná signatura. (Ano. Přesně tohle jsem stačila udělat za celý den, při kterém jsem photoshop otevřela, chvíli něco patlala a pak bez uložení opět zavřela, nespočekrát.)
Je to zlé.
Dodatek; 5. 7.: Design pro blog jsem utvořila, dokonce dva! Jenže. Skvelé zjištění pro mě bylo takové, že díky změně v nastavování na blogu, mi jaksi můj zajetý systém tak nějak nepasuje. Proč mi to dělají, proč?!
Případně prosím o radu, případně o ignorování.
______________________________________________________________________


© Jeanne. - Nepokradeš, vrať se kdykoli.
free counters