Září 2011

Přivítejme podzim.

23. září 2011 v 22:50 | Jeanne. |  Co se jinam nevešlo...
Jó, že se ale ozývám pravidelně, což?
Zdravím všechny, co úspěšně přežily zářijové školní dny až do teď.
Řadím se mezi ně. Někdy mi tedy učení leze až ušima, učitelé imaginárné zašlapávám pod katedru a některé ''chytré'' spolužáky kopu do citlivých míst, ale mám se v rámci možností fajn.
Tento článek je spíše informativní, žádnou grafiku tu nevyšťouráte, i kdybyste se postavili na hlavu a stříhali při tom ušima. Abych uvedla nějaké vysvětlení... V září jsem hrdě, sice trochu posmutněle, ale přeci oslavila patnáctiny. Ano, opravdu jsem ještě takové malé pídě. K mé radosti jsem dostala foťák. Fotím jako blázen. Opravdu. Založila jsem si i účet na deviantARTu. Na té fotce jsem vážně já (fuj) a mé jméno opravdu nese iniciály JK.
Jak již nasvědčuje nadpis - 23. 9 - první podzimní den. Docela se na něj těším. Koruny stromů budou obarveny nejrůznějšími odstíny z celé škály barev a lístečky, jež nápor tohoto podzimního malíře neunesou spadnou na zem. Některé se schoulí pospolu do hromádky a budou vám mezi nohama šustit, některé budou s podzimním větříkem tančit v kruzích a některé usednou osamoceně na místo, kde se nechají pokropit kapkami deště. Podzim je fajn.
Uživejte dní, Jeanne.

Déšť, déšť.

5. září 2011 v 19:50 | Jeanne. |  Avatars
Čuste.
Přišl déšť a přinesl mi zhoršení nálady o stoprocent. Fakt se mám na nic. Ale nebudu nic rozebírat, jenom jsem to chtěla v úvodu zmínit, abyste se nedivili, proč je článek psán tak nesmyslně a prakticky o ničem.
Co se týče blogu, chtěla bych to tady změnit, aby to bylo zároveň mé útočistě a také nějaké to úložiště prací. Jsou tu teď ukládány poměrně choticky, tak bych to ráda zrenovovala a postupně přidávala i výkresy, malby či fotografie. Též by to chtělo obměnit design. Já vím. Konečně jsem novému nastavování přišla na chuť, tudíž stačí jen nějaký vytvořit.
Pod perexem se skrývají avatary. Nemohou být na jiné téma, než déšť.
To by bylo asi tak vše. Šíleně mě bolí kolena, tak se půjdu asi zahrabat do peřin a snažit se něčím vylepšit náladu. Mizerné počasí je zlo...


Září a himym's blend.

2. září 2011 v 20:37 | Jeanne. |  Others gfx.
Servus.
Tak. A máme tu září. (Jako bych úplně viděla ty kyselé obličeje.) Nemůžu udělat nic jiného, než se těšit zážitky z prázdnin. Ikdyž pomyšlení na to, že nejsem tam, kde jsem trávila celé léto, mě jenom naštve, než potěší. K sakru už!
Dobře, dobře, už nesděluji zbytečnosti. Teď už jenom k tomu něčemu pod perexem. Milé dámy a pánové má to být prosím pokus o blend s himym. Já vím, já vím... Hrůza. Ale přeci jenom jsem se s tím pár hodin dělala, tak to někam ''vyvěsit'' musím. Je to přeplácané, barvy se slušností jako vyvrhnuté odkudsi a celkově jednoduše děěěs. Kritika vítána.


______________________________________________________________________


© Jeanne. - Nepokradeš, vrať se kdykoli.
free counters