Listopad 2011

A je to tu.

27. listopadu 2011 v 19:01 | Jeanne. |  Co se jinam nevešlo...
Hej hej hej, zdravím. Ptáte se, nebo spíš tušíte, cože je to vlastně tady?
Ano, je to Advent. První neděle nám právě pomalinku doznívá, svíčička pohasíná a pokoji se nejspíše line vůně již upečeného cukroví. V mysli se nám hromadí starosti s dárky, pomalu vytahujeme veškeré dekorace a snažíme se psychicky připravit na úklid. Přemýšlíme, zda opět necháme kapra ve vaně, pak se nad ním slitujeme, znovu ho pustíme a místo toho si usmažíme filé, v obchodech se více a více omlouváme lidem do nichž přes jejich značné množství vražíme a již pokukujeme po zelených pichláčcích, které na Vánoce ubytujeme v obýváku. Čekáme, až se nám na nos snese první vločka, pozorujeme blikající světýlka z oken a kouř vycházející z komínů, který jako by se snad snažil vyprávět nějaký příběh o tom, cože se to všechno pod tou střechou domu děje. Odolal by někdo?
Vánoční čas. I když je teprve listopad a do Štědrého dne nám pořád zbývá mnoho dní, všechno už na nás dýchá Vánocemi. Po roce jsou zase tu.
Co se týče mě. Včera jsem vyrobila nějaké ty věnce - na stůl a na dveře. Miluji to aroma jehličí. Dnes jsme byli nakupovat nějaké ty věci pod stromeček. Jsem neuvěřitelně uchozená, ale byl to fajn den. Těch lidí co ale všude je... Pfe, jsem ráda, že už sedím doma v pokoji sama. Ráda ale pozoruji jejich výrazy. Někomu v očích jiskří, druhému se na čele objevují čím dál tím větší vrásky a jinému zase pod tíhou tašek modrají prsty. Vánoce.
Jak vnímáte okolní atmosféru vy? Cítíte tu vůni Vánoc, či raději před tímto faktem přivíráte obě oči?
A abych nezapomněla - nemračme se. Úsměv je ten nejhezčí dárek, jaký můžeme darovat.

Pozdní hodiny.

20. listopadu 2011 v 0:01 | Jeanne. |  Co se jinam nevešlo...
Úúú, nějak moc přidávám články.
Hoj, no, mám kecací náladu. Můžu vám ale říct, že mě docela štve, že za celý den jsem schopna vyplodit jen signaturu a tři chabé avatary (pod perexem, v galerii i v sekci grafika). A navíc vše je dost mizerné. Achjo, achjo.
Ano, i já jsem na to Stmívání v televizi koukala. Tak nějak mě jakýkoli film donutí přemýšlet. Vytáhla jsem iPod, pustila písničky na plný pecky, televizi ztlumila, ale nechala puštěnou, abych nebyla úplně potmě. Proplouvám svými myšlenkami, snažím se zapomenout i vzpomenout. Mám se slušně na nic. Něco mě donutí se pousmát, něco k tomu, aby ukápla slza - mozek se vaří (teda pokud nějaký mám).
A co vy? Jste milovníci či odpůrci toho trháku jménem The Twilight Saga? (Jooo, viděla jsem i četla všechno /abych byla v obraze o hitech této doby/, ale jsem z toho nohama stále na zemi.)
A jak si vůbec tak jinak žijete pozemšťané?
Perex: Kritiku prosím, je to fuj fuj, však já vím.

Zima, zima, zima je.

18. listopadu 2011 v 17:02 | Jeanne. |  Co se jinam nevešlo...
Taková nostalgická vzpomínka na krásná dětská léta ten titulek...
Čus, čus, čus.
Nový design nastaven - spokojenost tak 60%. Není to žádná krása, ale aspoň lepší než ta hrůza co tu byla před tím. A kdyby někdo nevěděl, ty ťupky mají představovat sníh. :D (Fíha, první smajlík co jsem kdy v článku použila!) Pokud se mi ještě bude chtít, dodělám do menu klikačky, ale teď už mám zase na chvíli photoshopu až nad hlavu. Možná ještě sesmolím nějakou grafiku a šoupnu jí sem, uvidíme.
Tak jak si užíváte dnů volna? Neumrzli jste někde? Vánoční dárky se vám již hromadí ve skříni?
Příjemný večer, Jeanne.
Editováno, 19. 11.: Přidány 3 velmi chabé avatary. V průběhu dne se chystá další grafika.

Topíme se v těch srač..., ehm, hnusech všichni...

16. listopadu 2011 v 18:12 | Jeanne. |  Co se jinam nevešlo...
... jen je každý jinak hluboko.
Tak zdravím.
Po dlouhé době, s mizernou náladou, ještě mizernějším článkem a bez designu. Jsem hrozná.
Nejradši bych odjela. Pryč, hodně daleko a hned. Začne vás štvát jedno a najednou se k tomu přidá všechno ostatní. Přijde mi, že v nikom nemám oporu. Jako by se mi každý vysmíval a za něco mstil. Panebože. Moje problémy jsou tak nehorázně nepodstatné a mě žerou šíleně moc. Ty vole!
Omlouvám se, chtěla bych se strašně moc vypsat, dostat to ze sebe. Poprosit případně o radu, ale nepomůže mi nic. Jo, asi z toho dělám hrozné drama a kdesi cosi, ale mi už to drásá nervy. Být tak někde jinde...
Přišla zima. Vytáhli jsme dlouhé zimní kabáty, zachumlali se do šal a čepic, na své dlaně natáhli rukavice a nohy uschovali v teplých kozačkách. Jinovatka a mlha nám dělají společnost každé ráno až do večera, než pževezme vládu tma. Pfe, tak trocha toho slohu?...
Lidi, přeji vám přežití toho nevlídného počasí, užijte listopad a smějte se. Brzo vám ten úsměv ze rtů zase něco rychle serve. Je to hnus. A pořádný.
Design v nedohlednu, grafika by byla tak mizerná, že se o nic nepokouším a uděla delší článek je pro mě nemožné. Heh, spíš já jsem nemožná.
Jeanne.
______________________________________________________________________


© Jeanne. - Nepokradeš, vrať se kdykoli.
free counters