Leden 2012

Plesům zdar. Nazdar!

24. ledna 2012 v 16:38 | Jeanne. |  Co se jinam nevešlo...
Hezký lednový den.
Ikdyž leden mi počasí za okny vůbec nepřipomíná. Je jaro. Letos jsem ještě ani jednou neoblékla zimní bundu a to mi sakra vadí. Lyže mi stále leží ve fusaku v garáži, nově nabroušené hrany by už rády poznaly ten sypký ledový povrch jménem sníh. Alespoň jsem vytáhla brusle! Díky bohu aspoň za to.
No přátelé, tedy ono vás tu nejspíše moc není a nepřekvapuje mě to. Jsem hrozná, když se neozvu tak dlouho, ale ono není o čem psát a já neumím o běžných věcech psát poutavě, né že jinak bych poutavě psala, to asi fakt ne. Víte co nám nastalo? Plesová sezóna. Živě si pamatuji, jak jsem si před rokem stěžovala, že na nějaký musím jít. Letos si vše pečlivě připravuji a těším se jako malá. Uuuuh, bude to paráda.
Chtěla jsem se jen tak letmo ozvat, že stále dýchám. Snad se pár dobráků najde a bude mi to přát. Napíšu smysluplnější článek, slibuju!
Co vy a plesy? Chystáte se na nějaký? A co říkáte letošní zimě?
Přeji všem úspěšné přežití pololetního vysvědčení, užívání slunečných dnů a co nejvíce protančených bot.
(Grafika naprosto sabotována, pouze fotky na deviantartu.)

Lahvinka ve spíži.

1. ledna 2012 v 14:24 | Jeanne. |  Co se jinam nevešlo...
Omlouvám se, že jsem se neozvala dříve, byla jsem v Praze, kde nemám přístup k netu.
Včera se slavilo. Slavilo se hodně. Ale jsem v pohodě. Pamatuji si všechno. Spát jsem šla po páté hodině ranní a jsem kupodivu celkem čilá. Jojo, Silvestr dělá své. Mám ho ráda. Vadí mi akorát to uklízení nádobí, skleniček a polodopitých lahví.

Ale chci vám všem popřát, i když opožděně:
Krásný nový rok plný úspěchů, pozitivních myšlenek, pořádnou dávku zdraví a alespoň špetku štěstí. Pokud možno ode všeho jen samé dobré zprávy a co nejméně životních pádů.

Za rok se bude slavit zase, nebojte. A pořádně.
______________________________________________________________________


© Jeanne. - Nepokradeš, vrať se kdykoli.
free counters