Únor 2012

Neumřela jsem.

25. února 2012 v 16:20 | Jeanne. |  Co se jinam nevešlo...
Ahoj, ahoj.
Řekla bych, že jsem fakt blogařka. Heh, blbý vtip. Opět budu článek začínat omluvou. Omlouvám se, že se ozývám za tak šíleně dlouho dobu. Nezapomněla jsem na blog, pořád si říkám že napíšu nějaký pěkný článek, ale vždycky z toho sejde. Na grafiku nějak nemám čas (čtěte: jsem líná jako veš).
Co mě se dál týče, tak ze všech stran mě tlačí všemožné povinnosti a já nehnu ani prstíčkem. A jak o tom tak píšu, chytá mě solidní panika. Ty bláho, jdu na něčem zamakat. A začínám se svojí ročníkovou prací do školy. Damn, it sucks.
Slibuji, že se to tu pokusím znovu oživit. Snad mi může býtit omluvou, že mám hromadu povinností a času opravdu pomálu. Jamile se příroda zazelená a rozkvete, pořádně zavoní jaro, začnu přidávat alespoň fotografie. Už aby to bylo.
Za poslouchání rádia, sobotního vegetění a popíjení cappuccina se těším na hory.
Pátečním odchodem ze školy mi začaly jarní prázdniny. Takže konečně bude pořádná lyžovačka. A tím i další neaktivita na blogu. Ovšem pokud to bude možné a budeme mít hezké počasí, plánuji fotit, fotit, fotit a budu moci po navrácení nějaké fotky přidat. I hope.
Co se týče plesové sézóny, tak ta byla zatím výborná. Chtě nechtě si musím přiznat, že jsem plesový maniak.
Všem, které ještě jarní prázdniny čekají, přeji jejich krásné prožití, těm ostatním úspěšné zvládání studia a těm, co již nejsou školou povinní ať se jim daří co nejlépe ve všem ostatním.
Snad se to dalo číst. Mějte se nádherně!

Edit, 10. 4. 2012: Žiji stále.
Edit, 13. 5. 2012: Stále.
Edit, 27. 8. 2012: A stále.
Edit, 23. 2. 2014: A stále dál. Svoje postřehy, úspěchy, pády a zážitky ze života sepisuji jinde. Po dvou letech založena nová stránka. Snažíme se spřátelit.
______________________________________________________________________


© Jeanne. - Nepokradeš, vrať se kdykoli.
free counters